Куди підуть додаткові гроші у бюджеті Нововолинська? - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.30 € 30.83
Куди підуть додаткові гроші у бюджеті Нововолинська?

Відтак, видаткова частина міського бюджету збільшується на 17 мільйонів 965,9 тисячі гривень.

УНН

Куди підуть додаткові гроші у бюджеті Нововолинська?

Зміни до міського бюджету на 2020 рік вже схвалив виконком

– Прийняті рішення Поромівської та Литовезької сільських рад про надання медичної субвенції місту на І квартал, рішення Благодатної селищної ради, яким міському бюджету виділено субвенцію в сумі 14 тисяч 700 гривень на придбання спортивного інвентарю для ЗОШ №8. Також відповідно до рішення обласної ради міському бюджету передбачено 6 мільйонів 600 тисяч гривень субвенції з державного бюджету спеціального фонду на ремонт доріг. Згідно розпорядження Кабінету Міністрів України місту збільшена освітня субвенція з державного бюджету на заробітну плату вчителям у сумі більше мільйона гривень, - повідомила начальниця фінансового управління Галина Бурочук. Про це інформує Нововолинська міська рада.

Відтак, видаткова частина міського бюджету збільшується на 17 мільйонів 965,9 тисячі гривень. З них загальний фонд – більш, ніж на 17,7 мільйона гривень і спеціальний – на 203 тисячі гривень, з яких 194 тисячі гривень на бюджет розвитк і трохи більше 9 тисяч гривень на екологію.

Виконавчий комітет спрямовує бюджетні кошти для надання фінансової підтримки СОКу «Шахтар» в сумі 525 тисяч гривень, по 30 тисяч гривень для спортивних клубів тхеквондо «Дінаміс» та «Ірбіс-НВ». Збільшуються бюджетні призначення по загальному фонду центральній міській лікарні в сумі 415 тисяч гривень та 150 тисяч гривень центру первинної медико-санітарної допомоги .

Загалом видаткова частина міського бюджету збільшується на 26,3 мільйона гривень, в тому числі загального фонду – на понад 11 мільйонів, спеціального майже на 15 мільйонів, з них бюджет розвитку на 8,4 мільйона. 

– По загальному фонду збільшуються бюджетні призначення управлінню освіти на 980 тисяч гривень, по спеціальному фонду бюджету розвитку на цю галузь спрямовують 2 мільйони 30 тисяч гривень, – зазначила Галина Бурочук.

306 тисяч гривень додатково отримає і відділ культури. Ще 7 мільйонів 39,2 тисячі гривень передбачено відділу будівництва, комунального господарства і газифікації.

Загалом видаткова частина міського бюджету збільшується на 26,3 мільйона гривень, в тому числі загального фонду – на понад 11 мільйонів, спеціального майже на 15 мільйонів, з них бюджет розвитку на 8,4 мільйона.

Рішення про схвалені виконкомом зміни до міського бюджету на 2020 рік внесено на сесію міської ради.