У селі Топілля виявили півтори дюжини соснових колод невідомого походження (фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.22 € 30.77
У селі Топілля виявили півтори дюжини соснових колод невідомого походження (фото)

Нічого собі!

Фото: Національна поліція

У селі Топілля виявили півтори дюжини соснових колод невідомого походження (фото)

Вилучені колоди передано на відповідальне зберігання у Млинівське лісництво

У Млинівському районі походження деревини встановлюватимуть поліцейські.  

Деревину сумнівного походження виявили представники міжвідомчої групи з протидії її незаконному обігу вчора, 25 лютого,  о 15:30, повідомляє Відділ комунікації поліції Рівненської області

Для з’ясування обставин на місце події прибула слідчо-оперативна група. Поліцейські встановили, що на території колишньої ферми у селі Топілля виявлено 18 зрізаних соснових колод різного діаметру, довжиною близько п’яти метрів кожна. 

Поліцейські встановили, що на території колишньої ферми у селі Топілля виявлено 18 зрізаних соснових колод різного діаметру, довжиною близько п’яти метрів кожна. 

Відомості за цим фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 246 Кримінального кодексу України (незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу). 

У рамках кримінального провадження слідчі вирішують питання про накладення арешту на деревину — відповідне клопотання підготували до суду. Вилучені колоди передано на відповідальне зберігання у Млинівське лісництво.