У ковельському Центрі комплексної реабілітації дітей з інвалідністю функціонує мобільний кабінет - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.10 € 30.58

У ковельському Центрі комплексної реабілітації дітей з інвалідністю функціонує мобільний кабінет

У ньому дітям формують навички самообслуговування за програмою «Смачний сніданок»

У Центрі комплексної реабілітації дітей з інвалідністю функціонує мобільний кабінет реабілітації, в якому постійно проводяться навчання з формування навичок самообслуговування за програмою «Смачний сніданок».

На цих заняттях дітки привчаються сідати за стіл з вимитими руками, правильно поводитися за столом, користуватися приборами, серветкою, їсти охайно та безшумно, інформує Ковельська міська рада.

Діти люблять дидактичні ігри — «Пригостимо ляльку обідом», «Зустрічаємо гостей», «Чаювання у звірят», у ході яких активно та із задоволенням наші вихованці оволодівають потрібними навичками з самообслуговування. 

Під час навчання використовуються різні методи та підходи. Серед них - розгляд ілюстрацій, читання віршів, відгадування загадок, обговорення ситуацій.

Також полюбляють діти дидактичні ігри — «Пригостимо ляльку обідом», «Зустрічаємо гостей», «Чаювання у звірят», у ході яких активно та із задоволенням наші вихованці оволодівають потрібними навичками з самообслуговування.

У процесі в вихованців Центру формуються такі якості, як цілеспрямованість, витримка, організованість, самостійність.