Українка в Італії захворіла на коронавірус - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.20 € 29.58
Українка в Італії захворіла на коронавірус

Висока температура проявляється лише на другий тиждень недуги...

Фото Youtube.com.

Українка в Італії захворіла на коронавірус

На щастя, в нашій країні цієї небезпечної недуги ще не зафіксовано

Перший випадок зараження коронавірусом зафіксований серед українців в Італії. Про це повідомив мер регіону Монтано-Антілія Лучано Трівеллі, інформує «Українська правда» з посиланням на італійські портали Cremonaoggi, Fanpage .

«Кілька днів тому дівчина прибула в місто Абатемарко. Протягом декількох днів вона відчувала слабкість, саме тому дівчина в супроводі своїх батьків вчора ввечері вирушила в лікарню. Зараз вона знаходиться в ізольованій палаті під наглядом лікарів».

Протягом декількох днів вона відчувала слабкість, саме тому дівчина в супроводі своїх батьків вчора ввечері вирушила в лікарню. Зараз вона знаходиться в ізольованій палаті під наглядом лікарів

Невідомим раніше коронавірусом COVID 2019 із грудня минулого року у світі заразилася 81 191 людина, більшість випадків – у Китаї, який був епіцентром поширення хвороби. Від ускладнень цього коронавірусу померли 2 768 людей, одужали – 30 281 особа.

В останні дні коронавірус почав різко поширюватися в Європі, особливо в Італії. Уже є перші жертви (11 – в Італії та 1 – у Франції).

Увечері 20 лютого 72 евакуйованихіз Китаю людей разом із супроводом розмістили на 14-денну обсервацію (ізоляція та спостереження, у народі – «карантин») у медзакладі МВС у Нових Санжарах Полтавської області. Місцеві мешканці зустріли їх протестами через страх зараження. Про це з болем розповіла лучанка Ольга Батура, яка прилетіла з Китаю і зараз перебуває під наглядом медиків у санаторії в Нових Санжарах: «З нами в автобусі їхали іноземці, то мені було соромно перед ними».

Станом на 26 лютого в Україні не зафіксовано жодного випадку коронавірусу. Евакуйовані з Уханя – міста, з якого поширився COVID 2019, – уже 7-й день проходять обсервацію (спостереження) у Нових Санжарах Полтавської області. У них проявів хвороби не спостерігається.

Натомість від грипу впродовж зими померли 48 громадян України, за останній тиждень (17 – 23 лютого) стало відомо про десять летальних випадків унаслідок грипу. Усі померлі не мали щеплень від грипу.