Ківерцівський музей співпрацює з громадською організацією «Невідомий солдат» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.10 € 30.58
Ківерцівський музей співпрацює з громадською організацією «Невідомий солдат»

Проведення дослідницьких та пошукових робіт – один з напрямів діяльності ГО "Невідомий солдат".

volyn-museum.com.ua

Ківерцівський музей співпрацює з громадською організацією «Невідомий солдат»

Ківерцівський краєзнавчий музей тісно співпрацює з Громадською організацією „Історико-пошукове об’єднання „Невідомий солдат» (м. Київ). Основною метою діяльності організації є захист та збереження пам’яток історії, проведення дослідницьких, пошукових, земляних (підводних) робіт на території місць бойових дій, місць загибелі бойових кораблів, морських та річкових суден, місць поховань померлих (загиблих) військовослужбовців (у тому числі іноземців), які загинули у війнах, внаслідок депортації та політичних репресій на території України, дослідження предметів історичної спадщини, інформує «Музейний простір Волині».

У двох місцях підняли 15 тіл загиблих воїнів-червоноармійців, які полягли тут в боях з нацистами влітку 1941 року. 

Напрямки діяльності військових археологів досить широкі: популяризація та пропаганда героїчного минулого нашої Батьківщини; розробка та реалізація програм і проектів у галузі краєзнавства, історії рідного краю та держави, військової історії України; створення історичних виставок, допомога краєзнавчим музеям; вивчення предметів культурної спадщини; проведення дослідницьких та пошукових робіт; налагодження та розширення співробітництва у сфері охорони пам’яток історії; підтримка вільного обміну досвідом, знаннями та інформацією у сфері охорони, збереження та захисту пам’яток історії та культурної спадщини.

Члени організації провели масштабні пошукові роботи на березі річки Конопельки на околиці села Башлики Ківерцівського району. У двох місцях підняли 15 тіл загиблих воїнів-червоноармійців, які полягли тут в боях з нацистами влітку 1941 року.

Для музею передано понад 50 експонатів часів Другої світової війни.

Співпраця буде продовжена і у 2020 році.


„Історико-пошукове об’єднання „Невідомий солдат» проводить дослідницькі та пошукові роботи на території місць бойових дій.
 

 


Для музею передано понад 50 експонатів часів Другої світової війни.