За жорстоке вбивство поліцейського зловмисник з Рівненщини отримав вирок сидіти довічно - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.30 € 30.83
За жорстоке вбивство поліцейського зловмисник з Рівненщини отримав вирок сидіти довічно

Судовий розгляд здійснював суд присяжних

Фото ілюстративне

За жорстоке вбивство поліцейського зловмисник з Рівненщини отримав вирок сидіти довічно

Під час судового розгляду справи свою вину обвинувачений не визнав, у вчиненому не розкаявся

Працівниками прокуратури Рівненської області  забезпечено підтримання публічного обвинувачення у Млинівському районному суді під час розгляду обвинувального акту у кримінальному провадженні за фактом опору працівнику правоохоронного органу та його вбивства під час виконання ним службових обов‘язків, інформує сайт прокуратури області.

Судовий розгляд здійснювався судом присяжних.

В суді прокурором доведено, що 1 липня 2018 року 34-річний мешканець Дубенського району, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, вчинив опір працівнику правоохоронного органу – поліцейському Дубенського ВП ГУНП в Рівненській області, який за заявами громадян проводив перевірку законності дій останнього.

Вказана особа не виконала законної вимоги працівника поліції щодо припинення неправомірної поведінки та самовільно залишила місце події.

В подальшому, обвинувачений, господарськими вилами завдав три удари по тілу та голові працівнику поліції,  спричинивши йому тілесні ушкодження, від яких настала смерть.

Судом визнано належними та допустимими докази, надані прокурором, які підтвердили вину особи у вчиненні інкримінованих йому злочинів. При постановленні вироку в повному обсязі враховано обставини вчинення кримінальних правопорушень та дані, що характеризують особу винного. В подальшому, обвинувачений, господарськими вилами завдав три удари по тілу та голові працівнику поліції,  спричинивши йому тілесні ушкодження, від яких настала смерть.

Вироком Млинівського районного суду від 26.02.2020 чоловіка визнано  винним у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 342, ст. 348 КК України та засуджено до довічного позбавлення волі.

До набрання вироком законної сили обвинувачений перебуватиме під вартою.