На Ковельщині говорили з дітьми про загрози, які підстерігають в інтернеті - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.33 € 30.73
На Ковельщині говорили з дітьми про загрози, які підстерігають в інтернеті

Спілкування з ліцеїстами у формі відеолекторію було повчальним і цікавим.

rayrada.org.ua

На Ковельщині говорили з дітьми про загрози, які підстерігають в інтернеті

Відеолекторій про нову небезпечну гру «Виклик стрибка» провели у Любитові

Захід відбувся з участю начальника відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді КУ центру надання соціальних послуг Ковельської районної ради Олени Приступи, начальника служби у справах дітей Ковельської райдержадміністрації  Сергія Ілюшика, інспектора сектору ювенальної превенції Ковельського ГУНП у Волинській області Тетяни Козій.

Результати цієї гри  можуть призвести до серйозних травм голови.

Аргументи, з якими вони звернулися до вихованців закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст.. «Любитівський ліцей ім. Лесі Українки», були зрозумілими та переконливими.

Спеціалісти попередили учнів, що результати цієї гри  можуть призвести до серйозних травм голови: тріщини черепа, крововиливу в мозок, людина навіть може впасти в кому; також можуть бути травми шиї, хребта і кінцівок.

В інших країнах вже є підтвердження випадків смерті тих, хто прийняв «Виклик стрибка». Спілкування з ліцеїстами у формі відеолекторію було повчальним і цікавим, йдеться на сторінці Ковельської районної ради у фейсбуці.