Найсекретніший у світі військовий підводний човен дещо несподівано потрапив в об'єктив туриста - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.33 € 30.73
Найсекретніший у світі військовий підводний човен дещо несподівано потрапив в об'єктив туриста

Зараз Delfin унікальний для Куби, бо єдиний

infosmi.net

Найсекретніший у світі військовий підводний човен дещо несподівано потрапив в об'єктив туриста

Чоловік не підозрював, що саме він спіймав в об'єктив

Фото субмарини типу Delfin, найсекретнішого кубинського підводного човна, опублікувало видання Forbes, передає Кореспондент.

Delfin - один з найбільш засекречених підводних човнів. Військовим аналітикам відомо тільки одне фото цієї субмарини, причому знімок був низької якості.

«Коли турист сфотографував мальовничу гавань Гавани, він не усвідомлював цінність того, що потрапило на знімок. У тіні, біля пристані за пальмою, принишк один з найменш сфотографованих підводних човнів у світі», - пише видання.

Зазначається, що зараз Delfin є єдиним підводним човном Куби. За часів холодної війни у ​​кубинського флоту були три ударних підводних човни, поставлених Радянським Союзом.«Коли турист сфотографував мальовничу гавань Гавани, він не усвідомлював цінність того, що потрапило на знімок. У тіні, біля пристані за пальмою, принишк один з найменш сфотографованих підводних човнів у світі», - пише видання.