«Мені нема вибачення»: Білл Клінтон згадав, чому зрадив із Монікою Левінські - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.18 € 30.90
«Мені нема вибачення»: Білл Клінтон згадав, чому зрадив із Монікою Левінські

Волинь-нова

«Мені нема вибачення»: Білл Клінтон згадав, чому зрадив із Монікою Левінські

Колишній президент США Білл Клінтон вирішив у черговий раз публічно покаятися за свою подружню зраду з Монікою з Монікою Левінські, яка сталася понад 20 років тому

Що спонукало його стрибнути в гречку, 73-річний політик розказав у документальному фільмі «Гілларі».

Про це пише Таблоїд з посиланням на Ace Showbiz.

Виявляється, оральний секс зі стажеркою Білого дому на деякий час відволікав Білла від величезного навантаження на роботі. Своє президентство він порівняв із боксерським поєдинком, який замість 15 раундів розтягнувся на 30. «У житті кожного буває тиск, розчарування, жахи, страхи чи ще щось. Те, що я зробив - щоби впоратися з тривожністю, яку я відчував роками», - пояснив Клінтон.

 

 

Виявляється, оральний секс зі стажеркою Білого дому на деякий час відволікав Білла від величезного навантаження на роботі.

«Я тепер інша, геть інша людина, ніж був 20 років тому», - наголосив він.

Білл та Гілларі пригадали той тяжкий момент, коли президент зізнався першій леді в походеньках наліво. «Я прийшов, сів на ліжко і поговорив із нею. Я розповів їй точно, що сталося, коли це сталося. Я сказав, що жахливо через це почуваюся. За кілька років до того в нас були труднощі. Я сказав, що мені нема виправдань, нема вибачення тому, що я зробив», - розповів Білл.

«Я була просто знищена. Я не могла в це повірити. Це було настільки особисто боляче, я не могла повірити в це, не могла повірити, що ти брехав», - поділилася Гілларі.

Покаявся Клінтон і перед Монікою Левінскі. На його думку, несправедливо, що все подальше життя цієї жінки визначили ті скандальні події.

Білл та Гілларі цієї осені святкуватимуть 45-річчя шлюбу.
Білл та Гілларі цієї осені святкуватимуть 45-річчя шлюбу.

 

Джерело: Таблоїд.