Троє африканців намагалися незаконно перетнути українсько-польський кордон - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.30 € 30.83
Троє африканців намагалися незаконно перетнути українсько-польський кордон

«Мандрівників», які пробиралися через кордон поза встановленими пунктами пропуску, затримали.

Державна прикордонна служба України.

Троє африканців намагалися незаконно перетнути українсько-польський кордон

Громадянину Гамбії та двом громадянам Кот-д’Івуару не вдалося нелегально потрапити до Польщі

Виявити правопорушників прикордонникам допоміг місцевий житель, який повідомив правоохоронців про рух групи невідомих осіб в бік державного кордону. Група реагування від відділу «Рава-Руська» одразу вибула на вказаний напрямок та затримала чоловіків. Ними виявилися двоє громадян Кот-д’Івуар та один громадянин Гамбії. Іноземці мали з собою відповідні документи. Прикордонники Львівського загону також з’ясували, що вони потрапили на територію України минулого року літаком у законному порядку.

Виявити правопорушників прикордонникам допоміг місцевий житель, який повідомив правоохоронців про рух групи невідомих осіб в бік державного кордону.

«Мандрівників», які пробиралися через кордон поза встановленими пунктами пропуску, доставлено до прикордонного підрозділу для з'ясування усіх обставин справи та притягнення до відповідальності за спробу незаконного перетинання державного кордону України.

Джерело: Державна прикордонна служба України.