Цінний товар для кожної країни: через ПП «Устилуг» чоловік намагався вивезти понад 10 тисяч медичних масок - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.30 € 30.83
Цінний товар для кожної країни: через ПП «Устилуг» чоловік намагався вивезти понад 10 тисяч медичних масок

Схованку облаштували у днищі буса

Держприкордонслужба

Цінний товар для кожної країни: через ПП «Устилуг» чоловік намагався вивезти понад 10 тисяч медичних масок

Їх виявили сьогодні вночі на кордоні з Польщею військовослужбовці Львівського загону

Товар перевозив громадянин України в автомобілі марки «Фольксваген». Українець їхав до сусідньої країни через пункт пропуску «Устилуг», інформує Держприкордонслужба. Під час заходів прикордонного контролю охоронці кордону вивели авто для додаткової перевірки.

В результаті огляду спільно з митниками у подвійному днищі багажного відділення іномарки виявлено два спеціально виготовлені тайники. В них були одноразові медичні маски у загальній кількості 10 653 штуки.    

Виявлений товар та автомобіль вилучено встановленим порядком. Загальна сума конфіскату – майже 356 тисяч гривень. В результаті огляду спільно з митниками у подвійному днищі багажного відділення іномарки виявлено два спеціально виготовлені тайники. В них були одноразові медичні маски у загальній кількості 10 653 штуки.    

Нагадаємо, нещодавно на Закарпатті прикордонники Мукачівського загону виявили більше 3,5 тисяч медичних масок поблизу кордону з Румунією. Їх незаконно намагалися переправити через ділянку «зеленого» кордону.