Ірина Геращенко: «Ідея дистанційного голосування у ВР є неприпустимою і може призвести до згортання демократії» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.38 € 30.91
Ірина Геращенко: «Ідея дистанційного голосування у ВР є неприпустимою і може призвести до згортання демократії»

Над демократією в Україні нависла нова загроза.

Фото: Главком

Ірина Геращенко: «Ідея дистанційного голосування у ВР є неприпустимою і може призвести до згортання демократії»

Адже є Рада нацбезпеки і оборони, яка може ухвалювати всі необхідні термінові рішення

Ідея дистанційного голосування Верховної Ради є неприпустимою і може призвести до зловживань та згортання демократії.

Про це заявила співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко під час прямого ефіру на Фейсбуці за результатами погоджувальної ради, інформує eurosolidarity.org.

Ми висловилися проти таких диких ідей, які гуляють коридорами парламенту – щодо дистанційного голосування. Ми категорично проти будь-якого дистанційного голосування парламенту.

«Ми висловилися проти таких диких ідей, які гуляють коридорами парламенту – щодо дистанційного голосування. Ми категорично проти будь-якого дистанційного голосування парламенту. Це може призвести до зловживань і скасування демократії. Нам потрібно дуже добре підготувати одне позачергове засідання, ухвалити всі необхідні рішення і далі рада має піти на онлайн роботу в комітетах в режимі відеоконференцій і на карантин. Таким чином працюють всі парламенти світу. Ми надали нашим колегам весь цей досвід», – сказала народна депутатка.

«Очевидно, що можуть бути ситуації, які потребують термінових рішень, але для цього є інструмент – Рада нацбезпеки і оборони, яка може ухвалювати всі необхідні рішення», – додала вона.


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.