На Камінь-Каширщині гроші з освіти та соцзахисту перекинули на боротьбу з коронавірусом - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.82 € 29.80
На Камінь-Каширщині гроші з освіти та соцзахисту перекинули на боротьбу з коронавірусом

Волинь-нова

На Камінь-Каширщині гроші з освіти та соцзахисту перекинули на боротьбу з коронавірусом

Позачергове засідання районної ради відбулося 27 березня 2020 року

Внесення змін до головного фінансового документа району, перш за все, було обумовлене необхідністю забезпечення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) на території Камінь-Каширщини.

Так, за рахунок перегляду головними розпорядниками коштів кошторисних призначень, збільшено витрати на оснащення медичних закладів району.

Ці кошти будуть спрямовані на придбання медикаментів, дезінфекційних засобів, засобів індивідуального захисту та закупівлю медичного обладнання (апарат штучної вентиляції легенів, кисневі концентратори) тощо.

Відтак, по районній раді зменшуються асигнування на 80 тис. грн, по відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації – на 235 тис. грн, по управлінню соціального захисту населення РДА – на 135 тис. грн, по сектору культури РДА – на 180 тис. грн, по РДА зменшуються асигнування на 65 тис. грн, а збільшуються призначення резервного фонду на 200 тис. грн та виділяються кошти на КНП «Камінь-Каширська центральна районна лікарня» (500 тис. грн), КНП «Камінь-Каширський центр первинної медико-санітарної допомоги» (15 тис. грн). Ці кошти будуть спрямовані на придбання медикаментів, дезінфекційних засобів, засобів індивідуального захисту та закупівлю медичного обладнання (апарат штучної вентиляції легенів, кисневі концентратори) тощо.

Разом з тим, спрямують 70 тис. грн (50 тис. грн – ЦРЛ, 20 тис. грн – ЦПМСД) з резервного фонду районного бюджету для вжиття протиепідемічних заходів.

Джерело: Камінь-Каширська РДА