Ігор Палиця про уряд, за який сам же голосував: «Непрофесійний і недалекоглядний» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.82 € 29.80
Ігор Палиця про уряд, за який сам же голосував: «Непрофесійний і недалекоглядний»

«І хай не співають куплені грантожери пісню про дефолт, інфляцію і девальвацію!»

ukranews.

Ігор Палиця про уряд, за який сам же голосував: «Непрофесійний і недалекоглядний»

Народний депутат від Волині Ігор Палиця пропонує не повертати зовнішніх боргів і «друкувати гроші стільки, скільки необхідно для допомоги бізнесу». На його думку, це не повинно призвести до дефолту та девальвації

Про це пан Палиця написав у Фейсбуці. Подаємо його текст повністю:

«Замість того, щоб підготувати закони про підтримку бізнесу і економіки, спрощення ведення підприємницької діяльності і зменшення податкового навантаження з кардинальним пониженням облікової ставки Нацбанку, Кабмін підготував проект закону, згідно якого фіскальні органи збільшують свої повноваження, прописав купу лобістських речей та повністю обнулив культурне, освітнє, спортивне та будівельно-інфраструктурне життя і майбутнє країни!
Вже немає ніяких сумнівів, що це непрофесійний та недалекоглядний уряд!
Нам сьогодні кажуть - віддайте землю та пропишіть амністію для злочинців в банківському законі, і тоді, можливо, МВФ дасть нам подачку у вигляді поповнення золото-валютного резерву! Євросоюз прийняв рішення влити в свою економіку 750 млрд. євро без всяких передумов, а з воюючої України обов’язково треба вирвати землю в обмін на чергову «дозу» від МВФ.

Припинити витрачати валюту на повернення зовнішніх забовязань - в України немає сьогодні такої можливості, люди і спасіння економіки має бути в пріоритеті!

Ми повинні:
Припинити витрачати валюту на повернення зовнішніх забовязань - в України немає сьогодні такої можливості, люди і спасіння економіки має бути в пріоритеті!
Припинити випрошувати на колінах подачки за кордоном! Якщо там наші партнери, то партнери так себе не ведуть!
Ми повинні почати друкувати гроші стільки, скільки необхідно для допомоги бізнесу , який змушений простоювати, та всебічному запуску будівництва великих інфраструктурних проектів! І хай не співають куплені грантожери пісню про дефолт, інфляцію і девальвацію! При сильних фахівцях в Кабміні ці всі речі повинні бути прораховані і контрольовані, супроводжуючи кожну гривню з моменту влиття в економіку!
Ми повинні під час суспільного та вуличного карантину дозволити працювати підприємствам для спасіння економіки. Але централізована доставка працівників, безпечні умови праці в масках , окулярах та рукавичках, постійна дезинфекція та контроль мінімізації спілкування між собою , скринінг температури до і після повинен бути на керівництві підприємств, ввівши для них кримінальну відповідальність за порушення санітарно-захисних норм!
Ми повинні підтримати працівників поліції і посилити вуличне патрулювання, тому що дуже скоро із-за відсутності грошей може початися мародерство і збільшення злочинності!
Ми повинні ввести контролюємий обов’язковий карантин для літніх людей і людей з інших груп ризику, забезпечивши їх можливістю доставки всього необхідного для життя!
І в першу чергу ми обов’язково повинні вже, не розповідаючи казок, закупити все необхідне і захистити наших медиків, які виходять на передову в боротьбі з епідемією, захищаючи наші життя!
Я хочу звернутися до керівництва Держави - ми на місцях робимо все, що можемо, але є речі які від нас не залежать, а залежать від вас,

ПОЧНІТЬ ВЖЕ НАРЕШТІ ЩОСЬ РОБИТИ!!!».