Руслан Рябошапка заявив, що після відставки Віктора Трепака можна забути про розслідування вбивства Катерини Гандзюк - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 30.00
Руслан Рябошапка заявив, що після відставки Віктора Трепака можна забути про розслідування вбивства Катерини Гандзюк

Немає слів...

Фото: Українська правда

Руслан Рябошапка заявив, що після відставки Віктора Трепака можна забути про розслідування вбивства Катерини Гандзюк

Ексгенпрокурор продовжує робити доволі незручні для влади заяви...

Ексгенпрокурор Руслан Рябошапка вважає, що після відставки заступника генпрокурора Віктора Трепака можна забути про належне розслідування справи вбитої активістки Катерини Гандзюк.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на коментар Рябошапки «24 каналу»

«Я тепер думаю, що коли Трепак піде з Офісу генпрокурора, ми фактично можемо забути про те, що ця справа буде розслідувана належним чином».

«На мою думку, це надзвичайно погане рішення – усунути Трепака від процесуального керівництва у цій справі, оскільки власне Віктор Трепак був людиною, яка, можна так сказати, вдихнула нове життя в це розслідування.

На мою думку, це надзвичайно погане рішення – усунути Трепака від процесуального керівництва у цій справі, оскільки власне Віктор Трепак був людиною, яка, можна так сказати, вдихнула нове життя в це розслідування.

Виключно завдяки оперативним можливостям Трепака вдалося з'ясувати місце перебування одного з ключових підозрюваних – Олексія Левіна. Завдяки зусиллям Трепака його вдалося дуже швидко екстрадувати з Болгарії в Україну.

Крім того, Трепак – єдина людина в Офісі генпрокурора, яка має системне і комплексне бачення того, як це розслідування може рухатися далі.

Я думаю, що для Венедіктової ця справа не становить особливого інтересу», - заявив Руслан Рябошапка.

Раніше Генеральний прокурор Ірина Венедіктова усунула Трепака від усіх справ, розслідуванням яких займається Служба безпеки, в тому числі, про напад на Катерину Гандзюк. Трепак подав у відставку.

Сама генеральний прокурор потім сказала, що за Трепаком нібито залишаються ті справи, які він проводив, і «це його рішення, якщо він вирішить відійти».