Через пункт пропуску «Ягодин» за останню добу до України повернулося близько 6,5 тисяч громадян - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.87 € 29.93
Через пункт пропуску «Ягодин» за останню добу до України повернулося близько 6,5 тисяч громадян

Потрапити в Україну з Польщі можна було лише на автомобільних пунктах пропуску «Ягодин» у Волинській області та «Рава-Руська» і «Краківець» у Львівській області.

voladm.gov.ua

Через пункт пропуску «Ягодин» за останню добу до України повернулося близько 6,5 тисяч громадян

Понад 16 тисячам українців влада допомогла перетнути кордон на ПП «Ягодин» з початку введення карантину, аби вони могли повернутися додому

Через стрімке поширення коронавірусної інфекції у світі, Президент та Уряд України прийняли рішення про тимчасове закриття деяких пунктів пропуску через державний кордон і припинення в них пішохідного сполучення ще 14 березня, коли на території України запровадили карантин. Нещодавно керівництво держави вирішили із 28 березня українські кордони закрити узагалі. Тож багато українців останніми днями вирішили повернутися на Батьківщину.

Потрапити в Україну з Республіки Польща до 28 березня 2020-го року можна було лише на автомобільних пунктах пропуску «Ягодин» у Волинській області та «Рава-Руська» і «Краківець» у Львівській області. Тому там збиралося чимало людей упродовж останніх кілька днів,інформує Волинська ОДА.

Волинська обласна державна адміністрація спільно із Державною службою надзвичайних ситуацій та Луцьким прикордонним загоном упродовж двох тижнів залучила близько 30-ти  автобусів, які перевозили українців через кордон. 

Тож, аби допомогти громадянам України швидко перетнути кордон на автомобільному пункті пропуску «Ягодин», Волинська обласна державна адміністрація спільно із Державною службою надзвичайних ситуацій та Луцьким прикордонним загоном упродовж двох тижнів залучила близько 30-ти  автобусів, які перевозили українців через кордон.

Так, за два тижні Волинська обласна державна адміністрація допомогла перетнути кордон понад 16-ти тисячам українців лише на ПП «Ягодин». Зокрема за останню добу повернулося в Україну 6,5 тисяч громадян.

Зрозуміло, що в усім, хто повертався  з-за кордону на пунктах пропуску заміряли температуру та закликали до самоізоляції, нагадуючи про адміністративну відповідальність за порушення карантину. Окрім того, записували усі контактні дані та домашню адресу.