У Туреччині від отруєння алкоголем померло 53 туркменських мігрантів, які сподівалися убезпечитися від коронавірусу - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.60 € 30.15
У Туреччині від отруєння алкоголем померло 53 туркменських мігрантів, які сподівалися убезпечитися від коронавірусу

Люди пили підроблену горілку ще й натирали нею тіло

pixabay.com

У Туреччині від отруєння алкоголем померло 53 туркменських мігрантів, які сподівалися убезпечитися від коронавірусу

Родичі загиблих не змогли перевезти тіла додому через транспортні обмеження

Кількість загиблих серед туркменських мігрантів в Туреччині, які пили зіпсований алкоголь, зросла до 53-х, повідомила туркменській службі Радіо Свобода людина, яка була на похороні жертв і побажала залишитися неназваною.

Лікарі, знайомі зі справою, розповіли, що мігранти з Туркменистану не лише пили неякісну горілку, а й натерли нею тіло, щоб таким чином «захиститися» від COVID-19. За повідомленням, 53-тя жертва померла вранці 28 березня і ще щонайменше 15 людей залишаються в лікарні.

Лікарі, знайомі зі справою, розповіли, що мігранти з Туркменистану не лише пили неякісну горілку, а й натерли нею тіло, щоб таким чином «захиститися» від COVID-19.

Раніше повідомлялося, що родичі загиблих не змогли перевезти тіла назад до Туркменистану через транспортні обмеження в Туреччині на тлі пандемії коронавірусу. Туркменських мігрантів поховали на кладовищі в Стамбулі.

Поліція Стамбула повідомила, що заарештувала щонайменше 11 осіб, підозрюваних у продажу незаконно виготовленого алкоголю.