На Волині державі повернули 2,6 га землі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.90 € 29.51
На Волині державі повернули 2,6 га землі

Прокуратура домоглася розірвання договору оренди, стягнення заборгованого до бюджету та повернення земельної ділянки державі.

novograd.city

На Волині державі повернули 2,6 га землі

Орендар заборгував у бюджет 223 тисячі гривень

За втручання прокуратури на Волині повернуто державі земельну ділянку вартістю 2,6 млн грн Іваничівський районний суд Волинської області задовольнив позов Іваничівського відділу Володимир-Волинської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Головного управління Держгеокадастру в області про розірвання договору оренди, стягнення із недобросовісного орендаря заборгованої орендної плати й повернення державі земельної ділянки вартістю 2, 6 млн грн.

Упродовж 2018-2019 років громадянин, систематично порушуючи умови договору, заборгував до бюджету Поромівської територіальної громади понад 223 тис. грн. за оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення.

Прокурори з'ясували, що упродовж 2018-2019 років громадянин, систематично порушуючи умови договору, заборгував до бюджету Поромівської територіальної громади понад 223 тис. грн. за оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею понад 2 га.

Втрутившись у ситуацію, прокуратура домоглася розірвання договору оренди, стягнення заборгованого до бюджету та повернення земельної ділянки державі.

Наталка Мурахевич, прес-секретар прокурора області