Разумков сьогодні скликає ще одне позачергове засідання ВР - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.87 € 29.32
Разумков сьогодні скликає ще одне позачергове засідання ВР

Об 16:30 планують розглянути низку кадрових питань в уряді та законопроекти щодо функціонування банківської системи та ринку землі.

УНН

Разумков сьогодні скликає ще одне позачергове засідання ВР

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав розпорядження про скликання позачергового засідання ВРУ на 16:30, на якому планують розглянути низку кадрових питань в уряді та законопроекти щодо функціонування банківської системи та ринку землі

 Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав розпорядження про скликання позачергового засідання ВРУ на 16:30, на якому планують розглянути низку кадрових питань в уряді та законопроекти щодо функціонування банківської системи та ринку землі. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу Апарату ВРУ.

«У зв’язку з вимогою Президента України про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання (лист № 01-01/230 від 30 березня 2020 року) та відповідно до частини восьмої статті 19 Регламенту ВРУ: скликати позачергове пленарне засідання ВРУ дев’ятого скликання на 16 годину 30 хвилин 30 березня 2020 року», - зазначив Разумков.

Як зазначається, на цьому засіданні передбачається розгляд таких питань:

про призначення Максима Степанова міністром охорони здоров’я України;

про призначення Сергія Марченка міністром фінансів України;

проекти законів України, подані як альтернативні до проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань функціонування банківської системи (реєстр. № 2571);

проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення (реєстр. № 2178-10).

Додамо, Президент України Володимир Зеленський прибув до Верховної Ради.

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав розпорядження про скликання позачергового засідання ВРУ на 16:30, на якому планують розглянути низку кадрових питань в уряді та законопроекти щодо функціонування банківської системи та ринку землі.

Раніше 30 березня перший заступник голови фракції «Слуга народу» Олександр Корнієнко повідомляв, що у Верховній Раді очікують звернення Президента Зеленського щодо проведення третьої позачергової сесії ВРУ, на якій планують розглянути законопроект №3260 щодо удосконалення банківської діяльності. 

Раніше сьогодні нардеп Єгор Чернєв у Facebook заявляв про розгляд закону про банки у комітеті з питань фінансів, податкової та митної політики. «Засідання комітету відбулось. Кворум був. Рішення про направлення законопроєкту у сесійну залу прийнято. Дякую всім», - писав він.

Також нагадаємо, раніше народні депутати України, при заблокованій трибуні й крики «Ганьба!», ухвалили в першому читанні законопроект №2178-10 щодо запровадження ринку землі.

Одним із проблемних питань є дозвіл іноземцям купувати землю. Президент Володимир Зеленський відзначив, що його вирішуватимуть на референдумі українці. Також дискусійним є питання концентрації землі в одні руки. Так, до першого читання пропонувалася концентрація землі в одні руки у 200 тисяч гектарів. Під час підготовки законопроекту щодо продажу землі сільськогосподарського призначення до другого читання Президент Зеленський запропонував продавати в одні руки до 10 тисяч гектарів землі.