Український школяр Олександр Жолондек переміг на міжнародному конкурсі в Японії - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.90 € 29.51
Український школяр Олександр Жолондек переміг на міжнародному конкурсі в Японії

Український школяр здобув золоту медаль Всесвітнього конкурсу дитячого малюнку.

фото: Тетяна Витягловська

Український школяр Олександр Жолондек переміг на міжнародному конкурсі в Японії

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила наставниця хлопчика із Заводської школи естетичної виховання, викладач-митець Тетяна Витягловська

Як зазначається, золоту медаль Всесвітнього конкурсу дитячого малюнку, що майже тридцять років поспіль проходить у Японії, здобув юний художник із Тернопільщини.

Золоту медаль Всесвітнього конкурсу дитячого малюнку, що майже тридцять років поспіль проходить у Японії, здобув юний художник із Тернопільщини.

«У Токіо уже 27 років проходить Всесвітній конкурс дитячого малюнку «Ie-no-hikari». Цьогоріч для участі у ньому надійшло 18 тисяч 593 малюнки з 73 країн, в тому числі 406 – з України. Приємною стала звістка, що Золоту медаль цього престижного конкурсу здобув малюнок «Вітаю вас, ластів’ятка!» учня нашої Заводської школи естетичного виховання, 13-річного Олександра Жолондека», – пише Витягловська.

Міжнародний конкурс дитячих малюнків Асоціації «Ie-no-hikari» (з японської «Світ домівки») проводиться серед мистецьких шкіл художнього спрямування. До участі в конкурсі допускаються роботи дітей віком від 6 до 15 років.

 

 

 

Джерело: ukrainianpeople


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.