Як Тимошенко та ОПЗЖ дефолт у Раді просували - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.87 € 29.32
Як Тимошенко та ОПЗЖ дефолт у Раді просували

Юлія Тимошенко вважає, що Україна може обійтись і без грошей МВФ?

Mind/

Як Тимошенко та ОПЗЖ дефолт у Раді просували

Під час учорашнього позачергового засідання, на якому депутати голосували за так званий «антиколомойський» законопроєкт, лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко заявила, що вона не буде підтримувати цей документ

Бо, за її словами, ніякого дефолту не буде, а Україна повинна вимагати від міжнародних кредиторів реструктуризації боргів.

«Це не законопроєкт про Приватбанк. Якщо буде прийнято цей закон, забудьте про українську фінансову систему і про правову державу Україна. І ніякого дефолту в Україні не буде. Кредитори його не допустять. І тепер нас заганяють ті, хто був маріонетками, заганяють далі в глухий кут», - сказала Тимошенко.

Подібну позицію демонструє і фракція «Опозиційної платформи - За життя».

Депутатка днями заявила, що через кризову ситуацію, спричинену епідемією коронавірусу, її політична сила тимчасово відмовляється від опозиційної риторики. Однак вже наступного дня Тимошенко звинуватила президента Володимира Зеленського у намаганні протягнути «аферу століття» і вирішити власні політичні проблеми, прикриваючись коронавірусом.

Подібну позицію демонструє і фракція «Опозиційної платформи - За життя». Якщо проаналізувати останні голосування двох фракцій, вони дивним чином збігаються. Нестор Шуфрич як один з ключових спікерів ОПЗЖ під час позачергового засідання, присвяченого ухваленню так званих законів із «пакету МВФ», наполягав на своїх поправках і повторював тези щодо неприпустимості голосування за закон про ринок землі.

Джерело: Газета по-українськи.