На Рівненщині судитимуть військовослужбовця за держзраду - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.87 € 29.93
На Рівненщині судитимуть військовослужбовця за держзраду

Громадянин збирав інформацію військового характеру про ротацію

pixabay.com

На Рівненщині судитимуть військовослужбовця за держзраду

«Служив» у терористичній організації «Донецька народна Республіка», а потім пішов у ЗСУ

Прокуратура області направила до Рівненського міського суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно військовослужбовця однієї з бойових бригад Збройних Сил України, дислокованої на Дніпропетровщині. Він вчинив кримінальні правопорушення, передбачені  ст. ст. 111, 258-3 КК України (державна зрада, участь у терористичній організації), інформує сайт прокуратури Рівненщини.          

Встановлено, що у період з березня 2017 року по лютий 2019 року громадянин України проходив «військову службу» у спецпідрозділах терористичної організації «Донецька народна Республіка». Повернувшись на підконтрольну територію України, вступив до лав одного із підрозділів ЗСУ.

Проходячи військову службу, вказаний громадянин не відмовився від злочинних намірів, та, встановивши контакт з особою, яка позиціонувала себе співробітником ФСБ Російської Федерації, збирав інформацію військового характеру про ротацію, переміщення, озброєння підрозділів ЗСУ та передавав її останньому, що могло заподіяти шкоду обороноздатності держави.

Обвинувачений перебуває під вартою. 

Нагадуємо, відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину, доки її вину не буде встановлено обвинувальним вироком суду. Обвинувачений перебуває під вартою.