В Івано-Франківську – спалах коронавірусу в обласному перинатальному центрі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.87 € 29.32
В Івано-Франківську – спалах коронавірусу в обласному перинатальному центрі

Як же ж так?!

Фото: pravda.if.ua

В Івано-Франківську – спалах коронавірусу в обласному перинатальному центрі

На жаль, вже є померлі...

В Івано-Франківській області померли 5 осіб із виявленим захворюванням COVID-19, 2-є з них перебували в обласному перинатальному центрі.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на брифінг т. в.о. голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Віталія Федоріва.

«На 1 квітня надійшло 127 результатів (аналізів захворювання на COVID-19 - ред.) із них 65 є лабораторно підтвердженими, тобто такими у кого виявили захворювання. На жаль, із цих 65 осіб – 5 осіб померли, двоє з них перебували в обласному перинатальному центрі», - заявив Федорів.

Керівник Івано-Франківського обласного перинатального центру Юрій Павлушинський повідомив, що зараз в пологовому будинку знаходяться 4 пацієнтки з температурою.

Їх перевели в окремі палати і провели експрес-тести на коронавірус, результати яких негативні. Також у них взяли ПЛР аналізи і направили в лабораторію на дослідження, 2 квітня очікують на результати.

Павлушинський додав, що у 4-х працівників центру підтвердили захворювання на COVID-19.

Павлушинський додав, що у 4-х працівників центру підтвердили захворювання на COVID-19.

Федорів розповів, що З 20 березня в область повернулася 21 тисяча осіб із-за кордону. Федорів закликав їх самоізолюватися.

За його словами, на Франківщині на місцевому рівні вже фактично запустили лабораторну діагностику методом ПЛР діагностики.

Результатом цього є те, що в області зможуть швидше підтверджувати чи спростовувати захворювання на коронавірус.