Військовослужбовець планував сприяти переміщенню з України медичних масок - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.87 € 29.93
Військовослужбовець планував сприяти переміщенню з України медичних масок

За хабар у 10 тисяч гривень планував сприяти переміщенню з України медичних масок.

Державна прикордонна служба України.

Військовослужбовець планував сприяти переміщенню з України медичних масок

Дільничного інспектора прикордонної служби Мукачівського прикордонного загону, який мав намір сприяти у протиправній діяльності на кордоні викрили на Закарпатті

В селищі Косино Берегівського району співробітниками відділу внутрішньої та власної безпеки Держприкордонслужби спільно зі слідчим ДБР та співробітниками Управління стратегічних розслідувань у Закарпатській області Нацполіції, за процесуального керівництва військової прокуратури Ужгородського гарнізону, в рамках реалізації матеріалів кримінального провадження за ч.3 ст.368 КК України, затримано дільничного інспектора прикордонної служби відділу прикордонної служби «Лужанка».

Військовослужбовець, шляхом надання інформації про розміщення на ділянці кордону прикордонних нарядів, мав посприяти незаконному переміщенню до Угорщини медичних масок. 

Прикордонника затримали під час отримання ним неправомірної вигоди у розмірі 10 тисяч гривень. За ці кошти, військовослужбовець, шляхом надання інформації про розміщення на ділянці кордону прикордонних нарядів, мав посприяти незаконному переміщенню до Угорщини медичних масок.

За скоєний злочин зловмиснику загрожує кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років.

 

 

Джерело: Державна прикордонна служба України.