Перші волинські хворі на коронавірус — на шляху до одужання - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.60 € 30.15
Перші волинські хворі на коронавірус — на шляху до одужання

Перші волинські хворі почали одужувати.

Фото vinnitsa.info.

Перші волинські хворі на коронавірус — на шляху до одужання

Дівчинка з Гіркої Полонки та лікар з Луцька, які першими у Волинській області захворіли на коронавірус COVID-19, отримали перші від’ємні тестові проби

Тепер вони на шляху одужання. Про це стало відомо під час засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомляє Луцька міська рада.

Тим часом ще не у всіх магазинах нашого міста працівники забезпеченні засобами захисту належним чином, тому правоохоронці складають на порушників адміністративні протоколи. Найчастіше в закладах торгівлі в продавців відсутні рукавиці, маски. Також бракує засобів дезинфекції.

Виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт зауважив, що на цих речах економити не можна, адже це — безпека людей. Він закликав правоохоронців робити суб’єктам господарювання попередження, а в разі відсутності адекватної реакції — зачиняти їх.

З понеділка в місті розпочнуть обробляти дизрозчином дороги. Таку ж процедуру робитимуть й в напрямку сміттєзвалища в селі Брище. 

З 20 березня до Луцька повернулося 250 осіб з-за кордону. 205 з них — залишаються вдома, 30 — працюють водіями далекобійниками, доля решти — невідома, адже при перетині кордону вони вказували недостовірні дані. Зараз їх місце перебування встановлюють правоохоронці.

У свою чергу, інспектори департаменту муніципальної варти об’їжджають парки та сквери міста, аби унеможливити перебування там груп осіб, які можуть порушувати карантин. А вже на вихідних муніципали роздаватимуть суб’єктам господарювання копії рішення виконавчого комітету міської ради з додатковими обмеженнями для магазинів продовольчої групи товарів.

Разом з тим, управляючі компанії та ОСББ нашого міста вже почали обгороджувати сигнальними стрічками дитячі майданчики в дворах, щоб діти не гралися там, а залишалися вдома.

З понеділка в місті розпочнуть обробляти дизрозчином дороги. Таку ж процедуру робитимуть й в напрямку сміттєзвалища в селі Брище.