Поліція з’ясовує обставини затримання за кордоном легковика з волинською реєстрацією із респіраторами - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.76 € 29.17
Поліція з’ясовує обставини затримання за кордоном легковика з волинською реєстрацією із респіраторами

Наразі правоохоронці разом із іноземними колегами та прикордонниками з’ясовують, хто перебував за кермом затриманого автомобіля.

Фото УКРІНФОРМ.

Поліція з’ясовує обставини затримання за кордоном легковика з волинською реєстрацією із респіраторами

Слідчі розпочали кримінальне провадження за фактом використання завідомо підробленого документа

Інформація про те, що за кордоном (у Словаччині - РЕД.) поліція затримала автомобіль «Porsche Cayenne» на волинській реєстрації, у  якому знайшли понад 2 тис. медичних респіраторів, у мережі Інтернет з’явилася сьогодні, 4 квітня.

Після цього до поліції Волині із заявою звернулася жителька обласного центру, котра повідомила, що є власницею аналогічного автомобіля, надала його для огляду та розповіла, що з моменту реєстрації, з 2018 року,  легковик державний кордон жодного разу не перетинав.

Після цього до поліції Волині із заявою звернулася жителька обласного центру, котра повідомила, що є власницею аналогічного автомобіля, надала його для огляду та розповіла, що з моменту реєстрації, з 2018 року,  легковик державний кордон жодного разу не перетинав. Також вона  повідомила, що у розпорядження іншим особам транспортний засіб не передавала.

Наразі правоохоронці разом із іноземними колегами та прикордонниками з’ясовують, хто перебував за кермом затриманого автомобіля та  де і за яких умов транспортний засіб перетинав кордон.

Відомості за цим фактом слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 4 ст. 358 Кримінального кодексу України. Йдеться про використання завідомо підробленого документа.

Триває досудове розслідування у рамках якого правоохоронці з’ясовують усі обставини інциденту.

Сектор комунікації поліції Волинської області.

Джерело: Сектор комунікації поліції Волинської області.