90-ті повернулися: медики везли пораненого кримінального авторитета під прицілом «братків» (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.90 € 29.51
90-ті повернулися: медики везли пораненого кримінального авторитета під прицілом «братків» (Відео)

«Не врятуєте, будуть проблеми!»

Фото pixabay.com.

90-ті повернулися: медики везли пораненого кримінального авторитета під прицілом «братків» (Відео)

У Чернівцях озброєний молодий чоловік погрожував лікарям звести рахунки. Для переконливості сів разом із ними до карети швидкої і всю дорогу тримав на готові пістолет

Сюжет, гідний гангстерського фільму, розігрався в обласному центрі. Медикам швидкої допомоги довелося везти до лікарні чоловіка з вогнепальним пораненням, крім того, в кареті були присутні і його «братки». Вони не тільки морально підтримували товариша, але і приставили дуло пістолета до медиків. Мовляв, не врятуєте, будуть проблеми, пише видання «Західний аргумент», передає Цензор.НЕТ.

Серед версій вбивства – боротьба за контрабанду наркотиків і сигарет до ЄС.

Медиків швидкої допомоги невідомі викликали на вулицю Воробкевича до 33-річного важко пораненого чоловіка. І тут лікарів чекала неприємна несподіванка: озброєний молодик погрожував лікарям поквитатися. Для переконливості сів разом із ними в карету швидкої допомоги і всю дорогу тримав їх під прицілом.

Швидку супроводжував також автомобіль, у якому перебували друзі пораненого. У таких умовах перелякані медики надавали допомогу потерпілому. Артеріальний тиск у чоловіка впав майже до нуля, тому шансів врятувати його практично не було, але в лікарню його таки довезли живим.

Озброєні друзі вибігли з автомобіля і разом із медиками кинулися в операційну. Однак врятувати життя чоловіка не вдалося - він помер у лікарні.

Директор центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Володимир Єленєв підтвердив нам цей інцидент. Втім від подробиць утримався: «Він помер вже в лікарні. Ми його живого довезли. Під час того, як медики надавали потерпілому допомогу в медустанові, була присутня поліція. Ми поки не зверталися в поліцію, бо мені не доповідали про всі подробиці інциденту. Згодом вже спільно з поліцією вирішимо, чи будуть медики писати заяву».

У поліції підтвердили, що стрілянина, унаслідок якої помер чернівчанин, дійсно була. Однак інформацію про погрози медичним працівникам вони ні підтвердили, ні спростували, пояснивши все таємницею слідства.

Нагадаємо, 4 квітня чоловіка застрелили на вулиці в Чернівцях. Пізніше стало відомо, що в Чернівцях вбито Євгена Боршана, відомого на прізвисько Пача. Серед версій - боротьба за контрабанду наркотиків і сигарет до ЄС.