У Рівному дружина не пустила чоловіка додому. Бо приїхав з Польщі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.10 € 30.58
У Рівному дружина не пустила чоловіка додому. Бо приїхав з Польщі

Наразі бідолагу обстежують медики.

Фото: Радіо Трек

У Рівному дружина не пустила чоловіка додому. Бо приїхав з Польщі

Рівнянин через це звернувся на гарячу лінію облдержадміністрації

У Рівному чоловіка, який повернувся з-за кордону, дружина не пустила додому через небезпеку розповсюдження коронавірусу. Про це Радіо Трек стало відомо з власних джерел.

Відомо, рівнянин через це звернувся на гарячу лінію облдержадміністрації. Там, очевидно, йому порадили проситися на обсервацію у табір «Електронік», що у Кустині.

Володимир Гершун, директор «Електроніка», підтвердив факт:

- Так, до нас цей чоловік звертався. Десь пів на шосту ранку телефонував. Мені здалось, що цей чоловік має нежить. Він був трохи шокований, очевидно, через цю ситуацію. Сказав, що його дружина не пустила додому, він повернувся з-за кордону. З Польщі.

Де він проходитиме обсервацію – ще не вирішили. 

Але ми не через це йому відмовили, а через те, що є певна процедура. Тобто людина повинна звернутись до медиків. В управлінні охорони здоров’я працює штаб, таким людям мають видати направлення. Тобто у документах має бути вказано, куди саме його направляє. Його мали б доставити спеціальним транспортом.

Ми визначений заклад. Потужність закладу 360 ліжкомісць. Це визначено обласною адміністрацією, але є певна інструкція. Повинні бути люди, які мали б обслуговувати тих, хто буде на обсервації. Треба медиків, які спостерігатимуть, тих, хто тут перебуватиме.

Треба організувати не лише нагляд, але й побутові питання вирішити. Годувати цих людей треба, треба запустити котельню, щоб приміщення прогріти, гарячу воду подати. В мене сьогодні організована тільки охорона. Треба розв'язувати організаційні питання, я ж не проти допомогти, це наші люди, про них маємо подбати. Але треба робити все згідно з інструкцією.

За словами Володимира Гершуна, це перше таке звернення з моменту визначення цього закладу, як опорного.

Чоловік 1973-го року народження.

Нині він в одному з центрів ПМСД Рівного проходить обстеження. Тож, де він проходитиме обсервацію – ще не вирішили.