За недотримання самоізоляції волинян відправлятимуть на примусову обсервацію - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.87 € 29.93
За недотримання самоізоляції волинян відправлятимуть на примусову обсервацію

Заходи вживатимуться з метою недопущення поширення коронавірусу.

Волинська ОДА.

За недотримання самоізоляції волинян відправлятимуть на примусову обсервацію

Осіб, які прибули в область з-за кордону та недотримуються добровільної самоізоляції, відправлятимуть на обсервацію примусово. Для цього достатньо буде двох попереджень з боку правоохоронців

Таке рішення 7 квітня прийняли учасники засідання оперативного штабу з ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 у Волинській області.

Поведінка осіб, які уникають самоізоляції та наражають на небезпеку односельців, не лише обурює, а й створює соціальну напругу серед волинян.

Заступниця голови Волинської облдержадміністрації та керівник робіт оперативного штабу Тетяна Щербак наголосила, що до таких дій змушені вдатися правоохоронці, аби запобігти швидкому поширенню небезпечного захворювання в межах області.

«Поведінка осіб, які уникають самоізоляції та наражають на небезпеку односельців, не лише обурює, а й створює соціальну напругу серед волинян. Поліція в обов’язковому порядку перевіряє усіх, хто перетнув кордон та підписав зобов’язання дотримуватись самоізоляції. Усіх, хто умисно вказав неправдиві дані та не перебуває за вказаною адресою, зараз розшукують правоохоронці», - резюмувала Тетяна Щербак.

Джерело: Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації