Ото відсвяткували повернення товариша із заробітків у Польщі – вісім нових випадків захворювання на коронавірус! - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.90 € 29.51
Ото відсвяткували повернення товариша із заробітків у Польщі – вісім нових випадків захворювання на коронавірус!

Немає слів...

Фото: Українська правда

Ото відсвяткували повернення товариша із заробітків у Польщі – вісім нових випадків захворювання на коронавірус!

У місті Малин Житомирської області зафіксовано спалах коронавірусної інфекції

У місті Малин Житомирської області зафіксовано спалах коронавірусної інфекції – хворобу виявили у вісьмох людей.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на голову Житомирської облдержадміністрації Віталія Бунечка, прес-секретаря Бунечка Юрія Мельника та УНІАН

«Мене найбільше вразив факт, коли в Малині зібралася компанія відсвяткувати приїзд свого товариша з-за кордону і зараз ми маємо спалах – 8 випадків у Малині», - заявив Віталій Бунечко.

Святкували повернення з Польщі свого товариша троє людей, які від нього заразилися коронавірусом, потім вони ще мали контакти, кількість яких встановлюється.

Юрій Мельник уточнив, що святкували повернення з Польщі свого товариша троє людей, які від нього заразилися коронавірусом, потім вони ще мали контакти, кількість яких встановлюється.

Загалом за минулу добу в Житомирській області зареєстровано 13 випадків зараження COVID-19. Бунечко зазначив, що це практично вдвічі збільшило кількість хворих від попереднього дня. Тож загальна кількість становить на даний момент 27 осіб. У лабораторних центрах перевіряється ще 22 підозри захворювання на коронавірус.

Місцевих жителів закликали стежити за приїжджими і не контактувати з ними.

Окрім того Бунечко зазначив, що наразі комісія з надзвичайних ситуацій та правоохоронці вивчають можливість посилення карантинних заходів в області зокрема в містах із осередками захворювання.

«Будемо на комісії приймати рішення щодо можливого взяття міст Малин і Бердичів у санітарне кільце з абсолютним обмеженням в’їздів-виїздів до цих міст. Рішення остаточно ще не прийнято, але питання розглядається», - повідомив Віталій Бунечко.