Зусиллям школярів масово квітнуть тюльпани та нарциси - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.35 € 32.31
Зусиллям школярів масово квітнуть тюльпани та нарциси

Прихід весни не зупинить коронавірус.

Вісті Придніпров'я

Зусиллям школярів масово квітнуть тюльпани та нарциси

Прихід весни не може зупинити навіть пандемія. На Дніпропетровщині природа втомилась від зимового сну та холоду першого місяця весни, тож поки що не впевнено, але так привітно посміхається ранніми квітами

У Дніпропетровській області Слобожанський навчально-виховний комплекс №1 втілює мрії дітей, які цілий рік сортували сміття та на зароблені кошти закупили цибулинки ранніх квітів  – тюльпанів, нарцисів та ін. Прохолодна весна, суха земля не сприяють буйному цвітінню, та от ще й загальний сумний настрій, що окутав наше селище в зв’язку з карантином, теж відчувають дерева та квіти. Але виконати свою місію – прикрасити землю в яскраві барви цвітіння природа вже готова!

Чорнобривці, здається, сумують за галасливою дітворою, та чекають на зустріч з школярами.

А в Слобожанській ЗОШ №2 теж про квіти сумлінно дбають! Погляньте, вже проклюнулись тонесенькі стеблинки чорнобривців, які діти встигли посадити в останні дні навчання перед карантином.

 

 Зараз за тендітними паростками доглядають учителі. Чорнобривці, здається, сумують за галасливою дітворою, та чекають на зустріч з школярами. Скучили вже за школою й діти, всі сподіваються на радісну зустріч, і хочуть, щоб відбулась вона якомога швидше, і щоб всі були здорові та усміхнені.

 

 

 

Джерело: Вісті Придніпров'я