Камінь-каширця, який спровокував пожежу, притягнуть до відповідальності - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.33 € 30.73
Камінь-каширця, який спровокував пожежу, притягнуть до відповідальності

Палія буде притягнуто до відповідальності згідно з чинним законодавством.

Волинське ОУЛМГ

Камінь-каширця, який спровокував пожежу, притягнуть до відповідальності

Мешканець с. Рудка Червинська Камінь-Каширського р-ну Віктор М. палив суху траву

Чоловік підпалом трави на полі спричинив спалах у 37 кв. Тоболівського лісництва ДП СЛАП «Камінь-Каширськагроліс». Це вдалося оперативно виявити завдяки камерам відеоспостереження. Працівники державної лісової охорони підприємства прибули на місце оперативно – масштабної біди у вигляді лісової пожежі не допущено. Цього разу.

І це означає, що масштаби лиха вдалося лише знизити, але не уникнути! Тому що у траві встигли згоріти живцем усі мешканці поля, пошкоджено грунт та безліч рослин.

Чоловік підпалом трави на полі спричинив спалах у 37 кв. Тоболівського лісництва ДП СЛАП «Камінь-Каширськагроліс».

Розпочиналося все з уже класичної для українців історії цієї весни: молодий чоловік палив траву на земельній ділянці, яку використовує для ведення сільського господарства. Суха вітряна погода посприяла надзвичайно швидкому та масштабному поширенню вогню, спинити чи хоча б проконтролювати який власними зусиллями було вже неможливо.

І хоча порушник особисто долучався до гасіння пожежі, йому доведеться відповідати за ч. 2 ст. 77  КУпаАП.

Також дуже хочеться вірити, що ця ситуація змінить погляди чоловіка і стане останнім подібним необдуманим вчинком принаймні у його житті.

Джерело: Пресслужба Волинського ОУЛМГ