Розслідують незаконне зняття родючого шару ґрунту з ділянки площею 3 га поблизу Світязя - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.45 € 33.25
Розслідують незаконне зняття родючого шару ґрунту з ділянки площею 3 га поблизу Світязя

Завдали шкоди довкіллю.

Фото зі сайту Агрополіт.

Розслідують незаконне зняття родючого шару ґрунту з ділянки площею 3 га поблизу Світязя

Прокурори Любомльського відділу Ковельської місцевої прокуратури виявили факт незаконного зняття родючого шару ґрунту на земельній ділянці площею близько 3 га за межами Світязької сільської ради Шацького району

Згодом з'ясувалося, що суб’єкт господарювання, якому надано в оренду земельну ділянку, облаштовуючи резервуар для збору дощової води, самовільно, без отримання спеціального дозволу на зняття родючого шару ґрунту, заволодів ґрунтовим покривом земель, чим створив небезпеку для довкілля.

За цим фактом розпочате кримінальне провадження, яке розслідується.

Суб’єкт господарювання облаштовуючи резервуар для збору дощової води, самовільно заволодів ґрунтовим покривом земель, чим створив небезпеку для довкілля.

Зауважимо, що за вчинення такого злочину санкцією ч.1 ст. 239-1 Кримінального кодексу України передбачено покарання до трьох років обмеження волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Джерело: Наталка МУРАХЕВИЧ, прес-служба прокуратури області