На «вільній від коронавірусу» Миколаївщині людей тестували з грубими порушеннями: тепер треба перевіряти усіх знову... - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.40 € 33.31
На «вільній від коронавірусу» Миколаївщині людей тестували з грубими порушеннями: тепер треба перевіряти усіх знову...

Отакої!

Фото: УНІАН

На «вільній від коронавірусу» Миколаївщині людей тестували з грубими порушеннями: тепер треба перевіряти усіх знову...

Принаймні, так вважає начальник обласного управління СБУ

Начальник обласного управління СБУ Миколаївщини Віталій Герсак заявив, що в регіональному центрі МОЗ проводили дослідження на коронавірус з порушеннями і тепер усім людям з підозрою на захворювання потрібно робити аналізи повторно.

Як повідомляє УНІАН з посиланням на «Преступности.НЕТ», про це Герсак заявив на сесії обласної ради у п'ятницю.

«За наявними даними, лікарі лікувального профілактичного закладу Миколаївської області проводять відбір біологічного матеріалу в осіб, у яких є підозра на коронавірусну інфекцію, для подальшого проведення лабораторного дослідження на базі Миколаївського лабораторного центру МОЗ України. Одночасно отримана інформація, що медичний персонал зазначених медичних установ допускає грубі порушення при відборі біологічних матеріалів у осіб, у яких є підозра на захворювання коронавірусною інфекцією», - зазначив він.

Одночасно отримана інформація, що медичний персонал зазначених медичних установ допускає грубі порушення при відборі біологічних матеріалів у осіб, у яких є підозра на захворювання коронавірусною інфекцією.

За його словами, медики використовували нестандартизовані пробірки та неякісну хімічну речовину, яка не відповідає певним нормам і стандартам.

«За наявними даними, зазначена хімічна речовина виробляється в Миколаївському лабораторному центрі МОЗ України. Враховуючи вищезазначене, можна вважати, що всі проведені результати можуть не відповідати дійсності. З урахуванням викладеного, з метою збереження біологічної безпеки України, вважається за доцільне організувати повторну перевірку осіб, у яких є підозра на захворювання коронавірусною інфекцією», – сказав Герсак.

Він звернувся до начальника облзадраву Павлу Георгієва щодо результатів уже проведених досліджень, на що той відповів, що поїде разом з обласним інфекціоністом в лабораторний центр, щоб розібратися в цій ситуації.

Як відомо, в Україні підтвердили 2203 випадки коронавірусу, померли 69 осіб, одужали 61. При цьому Миколаївська область залишається єдиною, де офіційно не зареєстровано випадки COVID-19.


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.