У Великій Британії кількість загиблих від коронавірусу наближається до позначки 10 тисяч осіб - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.38 € 33.43
У Великій Британії кількість загиблих від коронавірусу наближається до позначки 10 тисяч осіб

Що ж це коїться?!

Фото: Українська правда

У Великій Британії кількість загиблих від коронавірусу наближається до позначки 10 тисяч осіб

Протягом останньої доби у лікарнях зафіксували 917 нових смертей від коронавірусу – дещо менше, ніж вчора, коли за добу загинули 980 хворих

Кількість загиблих від коронавірусу у Британії за добу другий день поспіль перевищила 900 осіб.

Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на нові дані Департаменту охорони здоров'я та соціального захисту

У Британії за останню добу у лікарнях зафіксували 917 нових смертей від коронавірусу – дещо менше, ніж вчора, коли за добу загинули 980 хворих. Це третій за час епідемії випадок, коли кількість загиблих за добу перевищила позначку «900». Вперше це сталося 8 квітня, тоді повідомили про 938 померлих.

Загальна кількість загиблих зросла до 9875.

Загальна кількість загиблих зросла до 9875.

Кількість підтверджених заражень коронавірусом в країні зросла до 78 991 – на 5233 випадків за останню добу. Це суттєво менше, ніж напередодні, коли виявили 8681 нових заражень.

Станом на сьогодні, тести на коронавірус здали більше 269,5 тисяч британців.

Нагадаємо, 9 квітня прем'єра Британії Бориса Джонсона, хворого на коронавірус, після 3-денного перебування у відділенні інтенсивної терапії перевели у звичайну палату. Речник Джонсона у п'ятницю повідомив, що глава уряду «тільки починає» своє одужання і відновить свої службові обов'язки лише за порадами лікарів.