Завідувача сортодослідної станції на Волині підозрюють у розтраті державного майна в особливо великих розмірах - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 33.50
Завідувача сортодослідної станції на Волині підозрюють у розтраті державного майна в особливо великих розмірах

Триває досудове розслідування.

Фото pixabay.com.

Завідувача сортодослідної станції на Волині підозрюють у розтраті державного майна в особливо великих розмірах

Під процесуальним керівництвом прокуратури Волинської області слідчими слідчого управління ГУ НП в області за оперативного супроводження Управління Служби безпеки України в області зібрано достатні докази, на підставі яких повідомлено про підозру у розтраті державного майна в особливо великих розмірах завідувачу однієї із сортодослідних станцій Волинської філії Державного підприємства «Центр сертифікації та експертизи насіння та садивного матеріалу»

Слідство встановило, що посадовець вчинив розтрату на користь приватної фірми врожаю, вирощеного на землях державного підприємства, на суму майже 570 тисяч гривень.

До суду скеровано клопотання про відсторонення підозрюваного від посади та застосування до нього запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою із заставою у розмірі завданих збитків.

Посадовець вчинив розтрату на користь приватної фірми врожаю, вирощеного на землях державного підприємства, на суму майже 570 тисяч гривень.

До слова, згідно із санкцією ч.5 ст. 191 КК України, розтрата чужого майна, вчинена в особливо великих розмірах, - карається позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Джерело: Пресслужба прокуратури області.