Перенесли фестиваль: до Володимира-Волинського не приїдуть ретроавтомобілі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.45 € 33.25
Перенесли фестиваль: до Володимира-Волинського не приїдуть ретроавтомобілі

Автомобілісти прибудуть на Волинь після карантину.

Фото Волинського клубу автомобілістів, ФБ.

Перенесли фестиваль: до Володимира-Волинського не приїдуть ретроавтомобілі

Карантин коректує плани

Понад 35 ретроавтомобілів, які мали з Європи прибути до Володимира-Волинського у травні в рамках фестивалю «Rajd Wolynski», не приїдуть. Про це організатори повідомили на фейсбук-сторінці Wołyński Klub Automobilowy.

«Фестиваль «ВОЛИНЬ РЕТРО ФЕСТ» та «RAJD WOŁYNSKI» в травні цього року не зможе відбутись! Але це жодним чином не означає, що все скасовується…Ні! Ми переносимо дату проведення заходу: на час, коли всі знову зможуть збиратись великими компаніями з усмішками на обличчі, радіти життю та не боятись COVID-19!» – повідомили у дописі.

Подія мала відбутися з 14 по 18 травня. «Фестиваль «ВОЛИНЬ РЕТРО ФЕСТ» та «RAJD WOŁYNSKI» в травні цього року не зможе відбутись! Але це жодним чином не означає, що все скасовується…Ні! Ми переносимо дату проведення заходу: на час, коли всі знову зможуть збиратись великими компаніями з усмішками на обличчі, радіти життю та не боятись COVID-19!» – повідомили у дописі.