В Іспанії 41-річна сеньйора на знак протесту проти карантинних обмежень станцювала голяка на поліцейському авто (Фото, відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.40 € 33.31
В Іспанії 41-річна сеньйора на знак протесту проти карантинних обмежень станцювала голяка на поліцейському авто (Фото, відео)

Отакої!

Скріншот: УНІАН

В Іспанії 41-річна сеньйора на знак протесту проти карантинних обмежень станцювала голяка на поліцейському авто (Фото, відео)

Поліції довелося застосувати до хуліганки силу

В Іспанії 41-річна жінка на знак протесту проти правил карантину роздяглася і встрибнула на поліцейську машину.

Як повідомляє УНІАН з посиланням на Daily Mail, інцидент стався в місті Торремолінос курортного регіону Коста-дель-Соль. Жінка вирішила «показати себе» одразу після судового засідання, на якому розглядалось її нехтування карантинними вимогами.

Вона роздяглася і залізла на дах поліцейської машини.

Зазначається, що іспанку затримали після конфлікту – її дратували сусіди, які аплодували співробітникам іспанських надзвичайних служб за роботу в умовах епідемії. Зараз в країні це практикується повсюдно.

Суддя випустив жінку під заставу, але після виходу з суду вона роздяглася і залізла на дах поліцейської машини. Поліції довелося застосувати до хуліганки силу, після чого її оглянули медики.

 


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.