У США бум на апельсиновий сік – лікуються від коронавірусу - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.44 € 33.30
У США бум на апельсиновий сік – лікуються від коронавірусу

Оскільки апельсиновий сік є природним джерелом вітаміну С і інших корисних для здоров’я антиоксидантів, американці обрали його як диво-препарат.

Фото agronews.ua.

У США бум на апельсиновий сік – лікуються від коронавірусу

Якщо в Україні захищаються від коронавируса гарячим чаєм з імбиром, завдяки чому відбуваються ажіотажні закупівлі імбиру, то американці з метою профілактики вирішили рятуватися апельсиновим соком

У той час як пандемія коронавірусу робить негативний вплив на аграрний сектор США через закриття підприємств громадського харчування і порушення логістичних ланцюжків поставок фермерської продукції, один напрямок процвітає – це продажі апельсинового соку. Про це пише agronews.ua з посиланням на growingproduce.

Схоже, що COVID-19 може допомогти відновитися апельсиновій галузі у Флориді, яка сильно постраждала через хвороби дерев, а потім зіткнулася з падінням продажів. І ось ситуація кардинально змінилася!

Роздрібні продажі апельсинового соку в США в березні виросли на 38% в річному обрахунку. 

За даними компанії Nielsen, що займається аналітикою ринку, роздрібні продажі апельсинового соку в США в березні виросли на 38% в річному обрахунку.

Помітне збільшення попиту, безсумнівно, обумовлено стурбованістю споживачів щодо коронавірусу і заходами, які можна прийняти для підвищення імунітету.

Оскільки відомо і підтверджено наукою, що апельсиновий сік є природним джерелом вітаміну С і інших корисних для здоров’я антиоксидантів, американці обрали його як диво-препарат, як у Европі поклали надії на китайський імбир.

Підвищені показники споживання напою радують виробників апельсинів у Флориді, оскільки галузь зіткнулася з надлишком запасів, але тепер можна зітхнути з полегшенням.