Фотографувати та знімати на відео військові об’єкти заборонено - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 33.56
Фотографувати та знімати на відео військові об’єкти заборонено

Увага! Написано зрозумілою мовою.

Фото Сергія НАУМУКА.

Фотографувати та знімати на відео військові об’єкти заборонено

За такі дії передбачена відповідальність згідно чинного законодавства

У Збройних Силах України мають місце випадки, коли цивільні особи, що захоплюються дослідженнями закинутих військових частин та інженерних споруд, без перешкод підходять до військових об’єктів, що охороняються, проводять відео та фотозйомку цих об’єктів, а надалі викладають матеріали на спеціалізованих форумах в Інтернеті, інформує відділ інформаційної роботи Луцької міської ради.

Мають місце випадки, коли цивільні особи, що захоплюються дослідженнями закинутих військових частин та інженерних споруд, без перешкод підходять до військових об’єктів, що охороняються, проводять відео та фотозйомку цих об’єктів.

Зазначені факти свідчать про низьку поінформованість та свідомість цивільного населення, зокрема щодо заборони відео- та фотозйомки об’єктів Міністерства оборони та Збройних Сил України. 

Луцький об’єднаний міський військовий комісаріат нагадує мешканцям міста Луцька про заборону відео та фотозйомки військових об’єктів Міністерства оборони України та Збройних Сил України. За такі дії передбачена відповідальність згідно чинного законодавства.