Як Шерон Стоун повірила у забобони - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 33.55
Як Шерон Стоун повірила у забобони

І на сьомому десятку Стоун приголомшує своєю вродою.

Фото Gage Skidmore from Peoria, AZ, United States of America

Як Шерон Стоун повірила у забобони

Або чому перед церемонією вручення «Оскара» машина переїхала плаття голлівудської акторки і що з цього вийшло

Американська зірка кіно Шерон Стоун пригадала конфуз, який стався напередодні церемонії «Оскар-1996». Того року Стоун вперше номінували на «Оскар» в категорії «Найкраща жіноча роль» за роботу в стрічці Мартіна Скорсезе «Казино», інформує ТСН.

В інтерв’ю не менш відомій моделі, а тепер ще й тележурналістці Наомі Кемпбелл акторка розповіла, що для події дизайнерка Віра Вонг пошила для неї рожеву сукню. Втім, за день до церемонії кур’єр зіпсував вбрання. Коробка з сукнею випала з його вантажівки, водій включив задню передачу і проїхав по ній колесами.

Я злякалася і не могла повірити в те, що сталося.

«Я злякалася і не могла повірити в те, що сталося. Номінація на «Оскар» була величезним кроком вперед для мене. Я нарешті добралася до цього важливого етапу в кар'єрі. І цей хлопець зіпсував мені сукню! На рожевій тканині був чорний слід від шин», – поділилася спогадами акторка.

 На допомогу зірці прийшла художниця костюмів фільму «Основний інстинкт» Еллен Міройнік. «Еллен зітхнула і попросила мене дістати з шафи улюблені речі. Я сказала, що у мене взагалі немає улюблених речей! Я кидала на підлогу все, що у мене було. Зрештою Еллен стала збирати речі докупи, зупинивши вибір на гольфі Gap, спідниці від Valentino і сукні Armani. Ну а я доповнила все це квіткою гарденії із саду», – пригадала знаменитість.

Навіть вдягнувшись на скору руку, Шерон виглядала шикарно. Та «Оскар»-1996 їй так і не дістався.
Навіть вдягнувшись на скору руку, Шерон виглядала шикарно. Та «Оскар»-1996 їй так і не дістався.

 Втім, перед виходом на захід мама Стоун помітила дірку на тканині, яку зашивали буквально на ходу, коли Шерон йшла до лімузину. «Тоді я зрозуміла, що не переможу», – зітхає зараз акторка. Той випадок із сукнею вона сприйняла як поганий знак.  І справді: 1996 року «Оскар» за «Найкращу жіночу роль» отримала Сьюзен Серендон, яка зіграла у стрічці «Мрець іде».  Й хоч потім Шерон Стоун отримала і «Золотий голбус», і «Еммі», «Оскар» у неї так і не з’явився.

Можливо, буде у майбутньому. Бо хіба 62 - то роки для нев’янучої зірки?