Лісові пожежі в Житомирській області перекинулися на села, людей евакуйовують - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 33.55
Лісові пожежі в Житомирській області перекинулися на села, людей евакуйовують

Найбільшої шкоди завдано селам Нижня Рудня, Острови, Магдин і Личмани.

Фото із сторінки Віталія Бунечка у Facebook.

Лісові пожежі в Житомирській області перекинулися на села, людей евакуйовують

Вогонь знищив 38 житлових і 43 нежитлових будинки в чотирьох населених пунктах

Вогонь від лісових пожеж в Житомирській області знищив 38 житлових і 43 нежитлових будинки в чотирьох селах. Про це повідомив голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко, пише LB.ua. Усього пожежа знищила близько 4 тисячі гектарів лісу.

«На території шести лісництв Овруцького району тривають масштабні лісові пожежі, які почалися ще 16 квітня. Внаслідок поширення вогню серед лісових масивів знищено і пошкоджено 43 нежитлових і 38 житлових будинків, найбільшої шкоди завдано селам Нижня Рудня, Острови, Магдин і Личмани», – написав Бунечко.

У зв'язку з поширенням вогню евакуювали близько 50 осіб. Їх переселили в сусідні села. 

У зв'язку з поширенням вогню евакуювали близько 50 осіб. Їх переселили в сусідні села.

«Потерпілі забезпечені харчуванням і місцем для ночівлі, проте сильний вітер сприяє захопленню нових площ вогнем», - зазначив голова ОДА.

За даними ДержНС, станом на ранок 18 квітня відкритого вогню в Житомирській області немає, спостерігається тління окремих вогнищ трав'яного настилу та деревини. Зокрема, біля сіл Рудня, Виступовичі і Бережесть.

До гасіння залучено 655 осіб та 108 одиниць техніки, в тому числі три літаки АН-32П.