Пара з Луцька розповіла, як пошлюбилась під час карантину (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.27 € 33.41
Пара з Луцька розповіла, як пошлюбилась під час карантину (Фото)

Церемонія тривала з хвилину.

“Галка”.

Пара з Луцька розповіла, як пошлюбилась під час карантину (Фото)

Поки весь світ бореться з пандемією смертельно небезпечного коронавірусу, а в українських містах один за одним вводять суворі обмеження, в Івано-Франківську закохана пара вирішила узаконити свої стосунки

Для справжнього кохання немає перешкод, тому Ольга та Віктор Єрузель в умовах карантину та з дотриманням усіх необхідних обмежень зареєстрували шлюб.

Наречена Ольга Єрузель розповіла, що зі своїм новоспеченим чоловіком познайомилась ще 9 років тому, а разом вони як пара вже більше року.

«Вітя освідчився на день закоханих у Луцьку (наразі ми там проживаємо). Приїхавши у Франківськ на вихідні до батьків, ми вирішили піти і подати заяву у наш ДРАЦС (це був кінець лютого, і подумати не могли, що буде карантин)», – поділилась Оля.

 

 «Церемонія взагалі була незвичайна, тривала, напевно, одну хвилину. Зайшовши в ДРАЦС, в коридорі стояв стіл – там сказали підписатися, дали свідоцтва, і – до побачення! Обмінялися обручками ми вже під Ратушею».

Наречені зізнаються, що остерігалися коронавірусу, тож були і в масках, і рукавицях. А обручки одягали на рукавиці, щоб не знімати і не наражати себе та інших на небезпеку.

Наречені зізнаються, що остерігалися коронавірусу, тож були і в масках, і рукавицях. А обручки одягали на рукавиці, щоб не знімати і не наражати себе та інших на небезпеку.

«Нам сказали, що свідків не потрібно, але все ж ми взяли з собою мою молодшу сестричку, щоб зробила пару гарних фото на мій телефон – які тепер всюди в соцмережах. Зробивши пару фото, ми поїхали додому. Святкування, як такого, не було – тільки міні-святковий обід з моєю сестричкою, мамою та батьком мого чоловіка. Читаючи коментарі в різних фейсбук-групах, де нас засуджуюють, що то «великий піст», «не могли дочекатися» і тд. – то ми не планували гучного святкування.»

 

 «Карантин повністю підтримуємо і сидимо дома. Саме весілля та шлюб буде згодом. Скоріше всього, у 2021 році. У моїй родині більший акцент ставлять на українські традиційне весілля (навчання перед шлюбом, церковний шлюб та саме святкування у ресторані). Так що і пишне плаття, і багато гостей у святкування буде згодом. Батьки були дуже щасливі за нас, звичайно, що наші бабусі та дідусі та найближчі родичі хотіли б розділити з нами таку радість, але ми не хочемо наражати їх на небезпеку, а вони нас, і ми щиро приймали привітання у телефонному режимі», – каже Оля.

А тим всім людям, які під кожним постом у Фейcбуці писали негативні коментарі, пара бажає щастя у особистому житті і дякує тим, хто за них порадів і писав щирі вітання.

Подружжя Єрузель бажає читачам здоров’я вам бо в цей нелегкий час воно дуже потрібне.

Джерело: “Галка”.