Допомога від «друзів Порошенка»: Єврокомісія виділила Україні мільярд євро - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.45 € 33.25
Допомога від «друзів Порошенка»: Єврокомісія виділила Україні мільярд євро

«Це потужний вияв солідарності та підтримки нашої держави з боку Євросоюзу».

Фото ЛІГА

Допомога від «друзів Порошенка»: Єврокомісія виділила Україні мільярд євро

Про це лідер «Європейської солідарності» Петро Порошенко написав на своїй сторінці у Фейсбуці

Гарна новина від моїх друзів у Брюсселі. Зовсім скоро Європейська Комісія оголосить рішення про виділення макрофінансової допомоги у розмірі 3 млрд євро десятьом країнам-партнерам для подолання наслідків епідемії коронавірусу.

 

 При цьому, планується, що Україна може отримати понад 1 млрд євро.

Зовсім скоро Європейська Комісія оголосить рішення про виділення макрофінансової допомоги у розмірі 3 млрд євро десятьом країнам-партнерам для подолання наслідків епідемії коронавірусу.

Це потужний вияв солідарності та підтримки нашої держави з боку Євросоюзу, ознака високої довіри та поваги, які розбудовувалися крок за кроком протягом попередніх років.

Сподіваюсь, що українська влада зможе швидко зняти всі перепони до відновлення співпраці з МВФ і відкрити шлях для отримання цієї потрібної допомоги від наших європейських партнерів.

Тому «Європейська солідарність» вимагає провести цього тижня позачергове засідання Верховної Ради для ухвалення так званого банківського закону.