Під час карантину відкриється перший в місті автокінотеатр - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 33.55
Під час карантину відкриється перший в місті автокінотеатр

Автокінотеатр – кінотеатр просто неба, розрахований на показ фільмів для глядачів, які перебувають в автомобілях.

Фото Захід.НЕТ

Під час карантину відкриється перший в місті автокінотеатр

В час, коли кінотеатри закриті через пандемію коронавірусу, такий вид перегляду може стати безпечною можливістю дивитися кіно на великому екрані

Кінотеатр має запрацювати на парковці «Арени-Львів», пише Захід.НЕТ.

Компанія Kinolife Distribution відкриває автокінотеатр в декількох містах України, і в першу чергу – у Львові та Харкові (пізніше – у Києві, Дніпрі та Одесі).

Автокінотеатр, запевняють організатори, є безпечною розвагою у карантинний час, оскільки глядач взагалі не залишає свого авто, а звук транслюється у машині на FM-хвилі.

Автокінотеатр – кінотеатр просто неба, розрахований на показ фільмів для глядачів, які перебувають в автомобілях.

Розпочнуться перегляди 30 квітня о 21:00. Першим фільмом стане молодіжна комедія Кайла Райдауту «Це Школа, Бро!» (США, 2017). Також 30 квітня о 23:00 стартують покази кінозбірки короткометражних фільмів «ШОК-Shorts». Квиток коштує 120 грн.

Автокінотеатр – кінотеатр просто неба, розрахований на показ фільмів для глядачів, які перебувають в автомобілях. Він фактично є паркувальним майданчиком із встановленим екраном дуже великих розмірів. Звуковий супровід передається за допомогою акустичних систем.

Через особливості кінопоказу їх робота має сезонний характер, і всі сеанси починаються після заходу сонця.

До речі, такі кінотеатри (Drive-in) є досить популярними у США. Саме там відкрився перший у світі автокінотеатр ще 6 червня 1933 року. Майданчик, розрахований на 400 машин, з'явилася в американському місті Камден, штат Нью-Джерсі. Пік популярності автокінотеатрів припав на кінець 50-х, до недавнього часу їх було близько 5 тис. Найбільший із них вміщував 2,5 тисяч автівок та ще 1,2 тисяч глядачів на сидячих місцях.