На Волині громади отримали в розпорядження майже в півтора рази більше податку на нерухомість - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 33.56
На Волині громади отримали в розпорядження майже в півтора рази більше податку на нерухомість

Проводять нарахування за 2019 податковий (звітний) рік.

Фото: Народна правда

На Волині громади отримали в розпорядження майже в півтора рази більше податку на нерухомість

Підсумок першого кварталу 2020 року – 20,9 мільйона гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки у місцевих бюджетах Волині

Це на 46,9 відсотка більше минулорічних надходжень за аналогічний період. Половина зі сплаченої суми податку на нерухомість -10,7 мільйона гривень, поповнила бюджет м. Луцька.

Нині основні суми цього майнового податку спрямовують до бюджету юридичні особи, які самостійно декларують і сплачують податок на нерухомість.

Громадянам-власникам нерухомого майна суму податку нарахують у визначені законом терміни.

Половина зі сплаченої суми податку на нерухомість -10,7 мільйона гривень, поповнила бюджет м. Луцька.

Водночас в Головному управлінні ДПС у Волинській області просять врахувати, що у 2020 році контролюючі органи нараховують фізичним особам-платникам податку податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки за 2019 податковий (звітний) рік.

Це податкове зобов’язання фізичні особи сплачують протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення. Тому, вимоги щодо звільнення від оподаткування, передбачені Законом № 533 з урахуванням змін, внесених Законом № 540, будуть враховані при нарахуванні контролюючими органами податку фізичним особам – платникам податку за об’єкти нежитлової нерухомості у 2021 році за 2020 податковий (звітний) рік.

Джерело: Сектор комунікацій Головного управління  ДПС у Волинській області