Поліцейські з Локач закликають дотримуватися карантину під час поминальних днів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.40 € 33.31
Поліцейські з Локач закликають дотримуватися карантину під час поминальних днів

За порушення правил щодо карантину передбачена відповідальність, а саме штраф від 17 до 34 тисяч гривень.

Фото Локачинське відділення поліції ГУНП у Волинській області

Поліцейські з Локач закликають дотримуватися карантину під час поминальних днів

Вони просять жителів не відвідувати кладовища до 12 травня

Т.в.о. начальника Локачинського відділення поліції оприлюднив звернення до жителів району, інформує Локачинське відділення поліції ГУНП у Волинській області.

Т.в.о. начальника Локачинського відділення поліції оприлюднив звернення до мешканців району.

У ньому йдеться: «Шановні краяни! З метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, закликаю вас не відвідувати кладовища в поминальні дні на термін дії карантинних заходів до 12 травня 2020 року, окрім випадків здійснення поховання померлого, за умови проведення ритуальних обрядів з дотриманням необхідних вимог за участю не більш як 10 осіб та необхідної дистанції 1,5 метри. Нагадую, що за порушення правил щодо карантину людей статтею 44-3 КУпАП, передбачена відповідальність, а саме штраф від 17 до 34 тисяч гривень, на посадових осіб – 34-170 тисяч гривень. За зараження або дії, які призвели до цього - передбачена кримінальна відповідальність згідно ст. 325 Кримінального кодексу України, такі дії каратимуться штрафом від 17 до 51 тисячі гривень, або позбавленням волі від п'яти до восьми років, якщо це спричинило смерть».