Жителям Кенії роздають коньяк Hennessy як дезінфектор проти коронавірусу - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 33.56
Жителям Кенії роздають коньяк Hennessy як дезінфектор проти коронавірусу

Vаленькі пляшки коньяку включені в якості «дезинфікуючого засобу для горла».

Фото agronews.ua.

Жителям Кенії роздають коньяк Hennessy як дезінфектор проти коронавірусу

У набори з продовольчою допомогою, які роздають жителям через пандемію коронавірусу, крім їжі та засобів захисту, включена пляшка коньяку

Губернатор Найробі Майк Сонко заявив, що у набори з продовольчою допомогою, які роздають жителям через пандемію коронавірусу, крім їжі та засобів захисту, включена пляшка коньяку Hennessy, передає НВ. Про це пише agronews.ua.

За словами Сонко, маленькі пляшки коньяку включені в якості «дезинфікуючого засобу для горла».

Наразі невідомо, хто оплачує таку «дезінфекцію», скільки пляшок елітного та надзвичайно дорогого коньяку вже роздано та кому він дістався.  

«Я думаю, що з досліджень, проведених Всесвітньою організацією охорони здоров’я і різними організаціями, можна зробити висновок, що алкоголь відіграє важливу роль у знищенні коронавірусу», – сказав він.

Наразі невідомо, хто оплачує таку «дезінфекцію», скільки пляшок елітного та надзвичайно дорогого коньяку вже роздано та кому він дістався. У повідомленні губернатора це не уточнюється.