Володимирському водоканалу придбали спецмашину за 2,5 млн гривень - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.45 € 33.25
Володимирському водоканалу придбали спецмашину за 2,5 млн гривень

Дорога й корисна покупка.

Фото Володимир-Волинської міськради.

Володимирському водоканалу придбали спецмашину за 2,5 млн гривень

Авто дає можливість прибирати з трубопроводів непотріб

Автомобіль придбано за кошти міського бюджету, які були виділені наприкінці минулого року на сесії міської ради. Його вартість становить 2 млн 499 тис. грн. Про це йдеться на сайті Володимир-Волинської міськради.

«Потреба водоканалу у такій техніці була досить гострою, – зазначив Петро Саганюк. – І приємно, що у такий складний час нам все ж вдається оновлювати матеріальну базу підприємства».

До слова, комплекс закуплено на початку березня цього року, тобто ще до введення карантинних обмежень, а до сьогодні він перебував на доукомплектуванні у Києві. За словами начальника УВКГ Сергія Луцюка, ця гідромашина дозволяє подавати воду в мережу під тиском більш ніж 150 бар із витратою води – 100 літрів на хвилину. 

За словами начальника УВКГ Сергія Луцюка, ця гідромашина дозволяє подавати воду в мережу під тиском більш ніж 150 бар із витратою води – 100 літрів на хвилину.

Це дасть можливість прибрати з трубопроводів відкладення у вигляді піску, каменів, мулу, жиру і сміття і зменшити витрати на їх прочистку.