СБУ завершила розслідування «справи Гандзюк» і назвала кінцевого замовника - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 33.55
СБУ завершила розслідування «справи Гандзюк» і назвала кінцевого замовника

Катерина Гандзюк померла внаслідок хімічних опіків 4 листопада 2018 року на 34-му році життя.

Фото 7dniv.info.

СБУ завершила розслідування «справи Гандзюк» і назвала кінцевого замовника

У спецслужбі стверджують, що доказів достатньо

Служба безпеки України під процесуальним керівництвом Офісу генерального прокурора завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою голови Херсонської облради Владислава Мангера та помічника-консультанта депутата цієї ж ради Олексія Левіна в організації нападу на Катерину Гандзюк.

За версією слідства, Мангер підозрюється у тому, що за попередньою змовою з Левіним організував нанесення тяжких тілесних ушкоджень Катерині Гандзюк, які призвели до її смерті.

«Усі матеріали готові, співробітники СБУ фахово зробили свою роботу й зібрали доказову базу, яка дасть можливість чітко довести позицію обвинувачення в суді. Сподіваюся, що ця справа буде розглянута першочергово. Виконавці та замовники вбивства Катерини Гандзюк отримують заслужене покарання», – цитує пресслужба відомства голову СБУ Івана Баканова.

Згідно з повідомленням, за версією слідства, Мангер підозрюється у тому, що за попередньою змовою з Левіним організував нанесення тяжких тілесних ушкоджень Катерині Гандзюк, які призвели до її смерті.

Мангер і Левін підозрюються у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 27, ч. 2 ст. 28 та ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу України. Слідчі СБУ повідомили підозрюваним, їхнім захисникам, потерпілим та їхнім представникам про завершення досудового розслідування.

Левін - під вартою, Мангер - під заставою на волі.

Всім сторонам надано доступ до матеріалів слідства. Після того як сторона захисту ознайомиться з матеріалами кримінального провадження, їх буде скеровано до суду для розгляду по суті.